Kolorowe zestawy piłek do basenu

Suche baseny już od dawna przestały kojarzyć się z piłeczkami we wszystkich kolorach tęczy. Obecnie dostępne na rynku zestawy piłek do basenów są w najmodniejszych kolorach i można je dowolnie łączyć, tak aby basenik pasował kolorystycznie do wystroju dziecięcego pokoiku. I sprawiał mnóstwo frajdy dziecku.

Piłki do suchego basenu

zestawy piłek do basenuUrządzanie dziecięcego pokoiku to zazwyczaj oczko w głowie rodziców. Gdy w domu pojawiają się pierwsze zabawki, pojawiają się też estetyczne zgrzyty pomiędzy plastikiem w podstawowych kolorach, a pastelowymi odcieniami drewnianych łóżeczek, bambusowych kocyków oraz bawełnianych zasłon. Na szczęście zestawy piłek do basenu można dobrać kolorystycznie, tak aby nie raziły w oczy, a poczucie estetyki rodziców nie ucierpiało. Dla księżniczek dostępne są perłowe odcienie, które dowolnie można łączyć ze sobą, tak aby zawartość basenu wyglądała jak musujący szampan lub skrzynia pełna różowy pereł. Dla chłopców natomiast można skomponować suchy basen w kolorach pasujących do przyszłego kosmonauty lub amatora miętowej zieleni połączonej z modną szarością, czyli naczelnych barw stylu skandynawskiego. W zależności od zainteresowań dziecka rodzice mogą dobierać piłeczki, tak aby zestaw ucieszył również maluchów, co wiąże się z zakupem większej ilości kolorowych piłek. Wiele sklepów nakłada jednak limity, według których pakiet piłek to 100 sztuk, wybierając więc kolory do zestawu muszą one być wielokrotnością tej liczby.

Niezależnie od tego, jaki zestaw kolorystyczny skomponujecie, pamiętajcie, że piłeczek w basenie nie może być zbyt wiele, aby uniknąć przesypywania się ich nad brzegami basenu przy najmniejszym ruchu. Zazwyczaj producent suchych basenów proponuje odpowiednie ilościowo zestawy piłek wraz z samymi basenami.