Kariera projektantki odzieży

Studiując na elitarnych wydziałach uczelni projektowania odzieży nauczyłam się naprawdę bardzo wiele. Teraz wiem jak wyczuć trendy. I cały czas staram się odkrywać coś nowego w modzie. Dlatego też nie mogę narzekać na brak zleceń od polskich producentów odzieży.

Sukienki dla kobiet rozchodziły się szybko

producent sukienek damskichPewnego dnia odebrałam telefon od jednego z producentów odzieży dla pań. Miał konkretny pomysł na współpracę jak również na sukienki, jednak zupełnie nie wiedział jak ma zabrać się za fazę projektową. Chciał zapytać czy rozumiem ich poczucie estetyki i czy we współpracy dalibyśmy radę razem podziałać. Umówiliśmy się na spotkanie i już po kilku chwilach wiedziałam, że wszystko będzie dobrze a współpraca owocna. Potrafiłam odpowiednio i elegancko ubrać to, co oni mówili. Ten producent sukienek damskich był zachwycony moimi wizjami. Co było dla mnie najważniejsze? Przede wszystkim słowa, aby wreszcie przekonać kobiety do noszenia sukienek. Aby zrobić takie fasony, aby każda czuła się dobrze. Nieważne czy ma szerokie ramiona czy biodra a może jest niezwykle szczupła. To miała być linia, w której każda znajdzie coś dla siebie a jednocześnie nadążać będzie za aktualnymi trendami. Szkicowałam stroje jak natchniona. Gratis, aby w razie czego zachęcić producenta do dalszej współpracy dorzuciłam projekty spodni oraz koszul. Ultrakobiece i naprawdę świetne fasony. Kiedy tylko linia wyruszyła do sprzedaży okazało się, że jest prawdziwym hitem i w większych miastach rozeszły się w przeciągu kilku dni.

Producent musiał cały czas doprodukowywać kolejne sztuki. Cieszyłam się, że moje doświadczenie ale również projekty pomagają firmie z rodzinnego rynku. Liczę, że będzie mi dane jeszcze wykorzystać moje umiejętności dla tego producenta.