Jestem chirurgiem szczękowym

Kiedy inne dzieciaki bawiły się na podwórku to ja siedziałem z nosem w książkach. Nie był to żaden wymysł rodziców. Ja sam interesowałem się wtedy tematem związanym ze stomatologią i czytanie książek na ten temat sprawiało mi mnóstwo zadowolenia. Rodzice to pochwalali.

Praca chirurga szczękowego 

chirurgia szczękowa toruńMoje zainteresowanie utrzymywało się przez całą szkołę średnią. Już wiedziałem jaki kierunek studiów obiorę i zamierzam się trzymać swoich postanowień. Głównie zainteresowała mnie chirurgia szczękowa toruń i właśnie tą specjalizacją chciałem się zająć. Bardzo dużo się uczyłem i już od początku uczęszczałem na praktykę. Przyjął mnie dobry chirurg szczękowy, od którego dużo się uczyłem przez cały czas. Wiedziałem, że czeka mnie wiele lat nauki i praktyk zanim zacznę samodzielnie pracować, jednak warto czekać. Dla mnie chirurgia szczękowa toruń jest tak interesująca, że nie wyobrażam sobie zajmować się czymś innym. Te lata jednak bardzo szybko upłynęły i zanim się obejrzałem pracowałem już jako chirurg szczękowy. Pracuję w prywatnej przychodni i nawet mam pacjentów, którzy tylko do mnie chcą zapisać się na wizytę. Praca jest dla mnie bardzo ciekawa i dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu potrafię wykonać dosłownie wszystko. Mam też bystre oko i często dostrzegę na zdjęciu rentgenowskim coś, co przeoczyli moi koledzy po fachu. Dzięki temu też moja skuteczność jest na poziomie stu procent. Zabiegają o mnie inne placówki, ale póki co nie jestem zainteresowany pracą w innym miejscu. Tutaj mi odpowiada.

Dopiero po dziesięciu latach zdecydowałem się na prowadzenie indywidualnej placówki medycznej. Oferuję szeroki zakres usług i mam dość przystępne ceny. Leczę rodzinę, znajomych. Każdy chętnie do mnie się zgłasza, ponieważ ludzie mi ufają.