Jakie są warunki wypożyczenia samochodu dostawczego?

Każdy kto ma ukończone 21 lat i posiada ważne prawo jazdy co najmniej jeden rok, może skorzystać z usług wypożyczalni samochodów dostawczych. Dotyczy to szczególnie przypadków, gdy nasz samochód się popsuł i nie mamy jak zrealizować zlecenia.

Warunki wypożyczenia samochodu dostawczego

Jeśli wypożyczalnia samochodów dostawczych Warszawachcemy wynająć samochód z wypożyczalni nie musimy mieć karty kredytowej, wystarczy debetowa. Jeżeli zarezerwujemy auto z kilkudniowym wyprzedzeniem możemy zapłacić przelewem tradycyjnym lub on-line. Należy jednak pamiętać, że zawsze potrzebna jest karta płatnicza, aby na czas wynajmu zablokować zwrotny depozyt. Najłatwiej jest zarezerwować samochód przez stronę internetową wypożyczalni. Musimy w nim wybrać klasę auta, datę odbioru oraz zwrotu, wyposażenie dodatkowe, swoje dane osobowe oraz dokonać płatności. Aby wynająć samochód należy mieć przy sobie prawo jazdy i drugi dokument, który potwierdzi nasze dane. Zarezerwowany przez nas samochód możemy odebrać w jednym z punktów na terenie całego kraju, albo za dodatkową opłatą mogą nam go podstawić w dowolnie wybrane miejsce. Oczywiście auto możemy zwrócić w innym punkcie niż ten, który wymieniliśmy w formularzu. Wynajętymi samochodami możemy przejechać tyle kilometrów ile tylko chcemy, ponieważ nie ma żadnych limitów. Auto może prowadzić inna osoba niż ta, która go wynajęła, jednak wynajmując je przez formularz należy podać dane osobowe innych kierowców. Wypożyczalnia samochodów dostawczych Warszawa oferuje swoim klientom różne modele oraz marki samochodów.

Jak widać wynajęcie samochodu z wypożyczalni jest bardzo proste. Formalności ograniczone są do minimum a jeśli mamy problem z ich wypełnieniem możemy skorzystać z bezpłatnej infolinii. Tam wszystkie dokumenty zostaną wypełnione za nas, pracownik tylko zada niezbędne pytania.