Jak rozpocząć zlecenie filmowania

Razem ze wspólnikiem zajmowaliśmy się tworzeniem filmów z różnorodnych ważnych wydarzeń, takich jak na przykład śluby. Początkowo jednak zajmowaliśmy się tworzeniem bardzo efektownych zdjęć, jednakże jak tylko doszliśmy praktycznie do perfekcji w tej dziedzinie, stwierdziliśmy, że może nieco warto rozszerzyć naszą działalność, aby docierać do jeszcze większego grona zainteresowanych klientów.

Filmowanie, czy robienie zdjęć?

kamerzysta ślubny gorzów

W dzisiejszych czasach jest taka moda, że pary młode bardzo często proszą o robienie zdjęć kogoś z rodziny, a bardziej skupiają się na zatrudnieniu profesjonalnego filmowca, który stawi się na miejscu, czyli na ślubie, lub weselu, a później dostarczy złożony już materiał filmowy, który będzie się zdecydowanie lepiej oglądało, niż zdjęcia. Dzięki temu właśnie filmy ze ślubów były dla nas szansą na sukces. Mogliśmy z powodzeniem zainteresować się różnymi produkcjami w różnych stylach. Braliśmy nawet udział w różnych warsztatach, które pozwoliły nam zwiększyć nasze kompetencje i sprawiły, że dostarczane przez nas filmy będa naprawdę bardzo dobrej jakości. Filmy ze ślubów kręcimy od teraz praktycznie kilka razy w miesiącu, czym zajmuje się nasz kamerzysta ślubny gorzów. Oczywiście są terminy, które są o wiele bardziej oblegane przez przyszłe pary młode i wtedy pracujemy nawet dzień po dniu, jednakże w przeważającej części chcemy też dać sobie trochę czasu, aby móc profesjonalnie zmontować nakręcony wcześniej materiał filmowy. Wiecie, jak to jest, filmy ze ślubów nagrywa się przez kilka godzin, z czego wyciąga się jedynie najlepsze momenty, które są godne uwagi i zapamiętania.

Filmy ze ślubów i ich stworzenie to więc trudne zadanie, w którym owszem bardzo dobrze się znajdujemy, jednakże odpowiednio wysoko wyceniamy swoją pracę gdyż wiemy, ile wkładamy w nią wysiłku przy każdym zleceniu.