Jak rozliczać się z firmą sprzątającą?

Zawsze, kiedy decydujemy się na usługi firmy sprzątającej, to mamy możliwość wybrania dwóch wariantów rozliczania. Możemy zdecydować się na stawkę za godzinę albo ta jeszcze wybrać abonament na sprzątanie. Oczywiście dwie formy jest dobrym rozwiązaniem dla różnych klientów. Natomiast w przypadku gdy potrzebujemy stałej ekipy do sprzątania, to warto umówić się na rozliczenie abonamentowe.

Zakres usług firmy sprzątającej na terenie Gdańska

firma sprzątająca gdańskfirma sprzątająca gdańskZakres usług to bardzo ważny punkt, który powinniśmy dokładnie sprawdzić, zanim zdecydujemy się na podpisanie umowy z firmą świadczącą usługi sprzątające. Dobrze jest sprawdzić co wchodzi w zakres usług, a także możemy również zapytać jakimi urządzeniami będą dysponować pracownicy sprzątający. Powinni oni posiadać nowoczesny sprzęt, który umożliwia im nie tylko czyszczenie podłóg, ale również czyszczenie dywanów oraz różnego rodzaju wykładzin. Pracownicy powinni również posiadać specjalne środki czystości, które pomogą wyczyścić zabrudzone biurka, a także sprzęt komputerowy. Każda firma świadcząca usługi sprzątające Powinna również posiadać obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Takie ubezpieczenie chroni każdego klienta przed uszkodzeniem sprzętu lub jakiejkolwiek powierzchni biurowej przez pracownika sprzątającego. Takie sytuacje zdarzają się naprawdę bardzo rzadko, ale powinniśmy być odpowiednio ubezpieczeni również na takiej ewentualności. Nigdy również nie powinniśmy na usługach sprzątania oszczędzać i zdecydowanie lepiej zapłacić więcej za doświadczonych pracowników, którzy wykonają solidnie pracę. Mycie okien także oferuje firma sprzątająca Gdańsk to miasto, gdzie możemy  wynająć ekipę również do porządkowania ogrodu.

Oczywiście, zanim zdecydujemy się na podpisanie umowy, powinniśmy także dokładnie przeanalizować, w jakich godzinach będziemy potrzebować ekipy sprzątającej. Każda firma sprzątająca działa w różnym systemie zmianowym, dzięki czemu mogą oni pracować, aby w dzień lub w nocy, a nawet jeżeli sytuacja tego wymaga w święta.