wyciskarka

Inwestujmy w swoje zdrowe – wyciskarka

Aby dokonać rozsądnego i korzystnego zakupu należy dokładnie się do niego przygotować. Ostatnim celem mojego inwestowania stała się wyciskarka hurom. Wybór jednak nie był łatwy. Wyciskarka do soków to spory wydatek. Długo poszukiwałam odpowiedniej dla siebie. Aby podjąć decyzję wyznaczyľam kilka podstawowych kryteriów, które musi spełniać urządzenie.

Wyciskarka wytworzy zdrowy sok

wyciskarkaPierwszym z nich był duży otwór wlotowy. Zależało mi na tym, żeby rozdrabnianie owoców i warzyw przed włożeniem do urządzenia nie było konieczne. Kolejnym kryterium było solidne zabezpieczenie przed przeciekaniem. Kolejnym elementem, do którego przywiazywałam wagę była blokada silnika powodującą wyłącznie przy przegrzaniu, co chroni mechanizm przed uszkodzeniem.Chciałam także,aby urządzenie posiadało mechanizm dostosowany do wyciskania ekstraktów z ziół. W kuchni pozwala do na przygotowanie bardzo aromatycznych sosów do potrwaw oraz kompozycji soków z pietruszką,czy świeżymi liśćmi szpinaku. Decydującą kwestią okazały się dodatkowe specjalne sita do smoothie oraz do robienia lodów. Będąc matką kilkuletnich dzieci wiem, że lato bez lodów nie może istnie, dlatego cieszę się,ze że mogę przygotować je dla nich sama. Bardzo cieszy mnie także obudowa odporna na zarysowania i odkształcenia. Szeroka gama dostępnych kolorów sprawiła,że z łatwością wybrałam urządzenie pięknie pasujące do mojej kuchni. Niedługo po zakupie dla siebie nabyłam kolejne urządzenie. Wyciskarka kuvings trafiła do mojej mamy, jako prezent urodzinowy. Obie jesteśmy bardzo zadowolone ze swoich nowych wyciskarek. Bawimy się niczym dzieci komponując kolorowe, owocowo-warzywne soki.

Nasze samopoczucie oraz stan zdrowia z pewnością zyskają na tej inwestycji, a rodziny są bardzo zadowolone z serwowanych codziennie świeżych porcji witamin. Mam nadzieję, że fascynująca przygoda ze zdrowym stylem życia zagości w naszym domu na długo.

Wyciskarkę dla swojego zdrowia możemy znaleźć na: hurtmedyczny.pl