Integracja dla firm, czyli najlepsze imprezy w Krakowie

W tym roku na mnie spadł obowiązek zorganizowania imprezy integracyjnej w pracy. Na szczęście do pomocy miałam jeszcze dwie koleżanki, ale i tak musiałyśmy skorzystać z usług firmy imprezy integracyjne Kraków. Ciężko jest w trzy osoby ogarnąć imprezę dla 200 osób, pracując w godzinach 9-17 od poniedziałku do piątku.

Niezapomnienie imprezy integracyjne w Krakowie

imprezy integracyjne krakówOkazało się, że wybór tej firmy to był strzał w dziesiątkę. Firma imprezy integracyjne Kraków to tak na prawdę dwie Panie, które sypią pomysłami na imprezę jak z rękawa. Z racji tego, że co roku mamy jakieś imprezy tematyczne, głupio by było gdyby w tym roku było inaczej. Po naradach z Paniami z firmy imprezy integracyjne Kraków, postanowiłyśmy zdecydować się na temat Hawaje. W końcu idą wakacje i zawsze dobrze się do nich przygotować już wcześniej. Również tutaj było widać duże doświadczenie i kompetencje Pań z firmy imprezy integracyjne Kraków. Panie przedstawiły nam mnóstwo pomysłów, które możemy wykorzystać przy tego typu imprezie. Nie chodziło tylko o drinki i jedzenie, ale również o różnego rodzaju gry i zabawy, które umilą czas wszystkim imprezowiczom. Co do jedzenia i drinków, zdecydowaliśmy o takim menu, aby każdy znalazł coś do siebie. Oczywiście przy takim temacie imprezy nie powinniśmy zapominać również o odpowiedniej muzyce. I tu Panie z firmy imprezy integracyjne Kraków nas nie zawiodły. Dobraliśmy muzykę, tak aby kojarzyła się z Hawajami bez żadnego problemu. 

Dziś kiedy jesteśmy już tydzień po imprezie, nadal słyszymy pozytywne opinie od naszych kolegów i koleżanek z pracy. Impreza się udała i wszystko przebiegło bez przeszkód. Dużo zawdzięczamy w tym temacie Paniom z firmy imprezy integracyjne Kraków. Świetnie się Panie spisały i dzięki temu wszystko działało jak w zegarku.