Gustowny samochód na akumulator

Chyba nie ma dziecka, które by nie lubiło spędzać czasu na świeżym powietrzu. Maluchy potrzebują aktywnie rozładowywać energię, a najlepszym sposobem na to są zabawki, które można wykorzystywać na zewnątrz. Na pewno należą do nich pojazdy z akumulatorem.

Od jakiego wieku są samochody z akumulatorem?

samochód zabawka na akumulatorPrzeważnie dzieci zabierają ze sobą na spacer rowerki biegowe, czterokołowe, hulajnogi lub rolki. Są to popularne sprzęty, które doskonale wspomagają rozwój fizyczny dziecka. Jednak znajdziemy też zabawki, które dostarczają niesamowicie dużo wrażeń i pozwalają choć na chwilę stać się jak mama czy tata. Samochód zabawka na akumulator jest dostępna dla dzieci od trzeciego roku życia, gdyż wymaga on samodzielnego kierowania. Pojazdy tego typu mają ponad sto centymetrów długości i około czterdzieści pięć metrów szerokości. W środku, w zależności od modelu, znajduje się jeden lub dwa fotele dla kierowcy i pasażera. Każdy z nich jest wyposażony w oddzielny pas bezpieczeństwa, dzięki czemu maluchy nie wypadną z pojazdu nawet przy zderzeniu z przeszkodą. W sprzedaży znajdziemy samochody w wersji sedan z niskim zawieszeniem oraz terenowe pojazdy o dużych kołach i wysokim zawieszeniu. Pojazdy wymagają jedynie raz na czas naładować akumulator, który pozwala na nieprzerwaną jazdę nawet przez kilka kilometrów, w zależności od rodzaju podłoża i kąta nachylenia. Taka zabawka nie należy do najtańszych, ale z pewnością ucieszy każdego przedszkolaka i dostarczy mu niezapomnianych wrażeń podczas przejażdżki.

Poza samochodami na akumulator, w sklepach z zabawkami dostaniemy również motory elektryczne, które działają na identycznej zasadzie. Są to zabawki, które nie wymagają angażowania siły fizycznej, ale za to konieczne jest skupienie na kierowaniu.