Gdzie przydaje się trawers aluminiowy?

Od zawsze chciałam zajmować się organizacją wydarzeń kulturalnych. Wydawało mi się to bardzo ciekawym zajęciem. Głównym aspektem dlaczego chciałam się tym zajmować było sprawdzenie moich umiejętności organizatorskim. Już w dzieciństwie bardzo lubiłam planować i zajmować organizacją różnych imprez rodzinnych. 

Trawers w organizacji imprez

trawers aluminiowyGdy zauważyłam ogłoszenie o pracę jako organizator wydarzeń kulturalnych, od razu wysłałam cv. Dostałam się. Pierwszą imprezą, którą miałam się zająć był koncert muzyki poważnej zorganizowany na zewnątrz. Moim zadaniem był nie tylko kontakt z zespołem, który miał dawać koncert, ale także zorganizowanie sceny muzycznej, a dokładnie musiałam znaleźć firmę, która specjalizuje się w obsłudze nagłośnienia oraz oświetlenia imprez okolicznościowych. Na szczęście dość szybko znalazłam ludzi, którzy zorganizowali mikrofony, trawers aluminiowy, podest sceniczny, oraz mikrofony perkusyjne. Wcześniej nawet nie wiedziałam czym są trawersy, są to części (najczęściej aluminiowe), których rolą jest budowy wewnętrznych i zewnętrznych konstrukcji, które mają pełnić funkcję sceny.Dzięki tej jednej firmie nie musiałam się też martwić o odpowiednie oświetlenie. Cieszę się, że zdecydowałam się na tę firmę, ponieważ jej profesjonalizm pozwolił mi na zaoszczędzenie wiele czasu, nie musiałam już się martwić gdzie znajdę trawersy aluminiowe czy reflektory. A jak się udał koncert? Udał się i to znakomicie. Muzycy mieli zapewnione doskonałe warunki, a sprzęt był najwyższej jakości. 

Organizacja każdego wydarzenia, czy to kulturalnego czy to sportowego to spore wyzwanie. Jednak dzięki trzeźwości umysłu oraz odpowiednio szybkiemu planowaniu nie może być mowy o żadnym potknięciu. Na wagę złota jest również wynajęcie specjalistów, którzy będą wiedzieli co robić.