Gdzie na dolnym śląsku spędzić sylwestra?

Zbliżał się ostatni dzień roku. Zastanawialiśmy się z żoną, gdzie spędzić sylwestra. Obojgu nam marzył się prawdziwy bal sylwestrowy. Był dopiero koniec listopada, ale dobrze wiedzieliśmy że jeśli chcemy dostać się na jakąś dobrą imprezę biletową, to już najwyższy czas na to, aby znaleźć jakąś dobrą sylwestrową imprezę. Rozpoczęliśmy więc poszukiwania.

Spędziliśmy sylwestra na sali bankietowej

sylwester dolny śląskPoszukiwania odpowiedniego balu sylwestrowego rozpoczęliśmy na internecie. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: sylwester dolny śląsk, i zaczęliśmy przeglądać wyniki. Szybko udało nam się znaleźć to czego potrzebowaliśmy. Była to impreza sylwestrowa organizowana w dużej sali restauracyjnej. Na tym balu sylwestrowym miało się bawić, aż sto pięćdziesiąt par. Klienci w swoich opiniach bardzo rekomendowali to miejsce. Pisali oni o tym, że mają oni bardzo duże doświadczenie w organizowaniu takich imprez okolicznościowych. Bardzo nam się podobała oferta tego balu sylwestrowego. W cenie od pary było pięć ciepłych posiłków oraz zimne przekąski na stołach, a także ciepłe i zimne napoje, w tym alkoholowe. Ciekawym rozwiązaniem było również to, że znajdowała się tam osobna i przestronna sala taneczna, dzięki czemu uczestnicy zabawy nie musieli deptać sobie po piętach. Zabawa zapowiadała się przednia, ponieważ organizatorzy zapewniali muzykę na żywo. 

Od razu zdecydowaliśmy się zarezerwować dwa miejsca na tą imprezę sylwestrową. Orkiestra rzeczywiście świetnie zachęcała do zabawy nawet najbardziej opornych gości. O północy nie mogło oczywiście zabraknąć pokazu fajerwerek i sztucznych ogni, a także lampki szampana i tortu dla każdego uczestnika zabawy. Byliśmy z żoną bardzo zadowoleni z tak spędzonego sylwestra. Bawiliśmy się naprawdę świetnie, a jedzenie bardzo nam smakowało.