Fotel dla profesjonalnego gracza

 

Porządne stanowisko komputerowe nie było kompletne bez wysokiej jakości fotela, i wielu graczy wychodziło z siebie, by w takowy się zaopatrzyć. Model zależał oczywiście od upodobań konkretnego gracza, dlatego dość trudno było zobaczyć dwa takie same fotele u dwóch różnych graczy. Samemu również wyznawałem ten pogląd, ekstensywnie personalizując własne stanowisko gamingowe od lat.

Nowoczesny fotel lotniczy do komputera

fotel kubełkowy do komputeraGry komputerowe były tylko jedną z moich pasji, a równie wielką było lotnictwo. Nic więc dziwnego, iż prawie nieświadomie zacząłem dekorować elementy stanowiska tak, by jak najbardziej przypominały wnętrze nowoczesnego samolotu. Do pełni szczęścia potrzebny mi był tylko fotel kubełkowy do komputera, który przypominałby siedzenie samolotu wojskowego. Kilka takich foteli widziałem na stronach producentów sprzętu komputerowego, jednak były to głównie zagraniczne strony, a koszt wysyłki nieraz przewyższał koszt samego fotela, więc póki co musiałem się zadowolić bardziej niedopasowanym siedziskiem. Dopiero niedawno znalazłem odpowiadający mi fotel w jednej z nowych sieci marketów komputerowych, które w ofercie miały nie tylko podstawowy sprzęt, ale również wyposażenie od renomowanych producentów. Fotel ten od razu zwrócił moją uwagę, gdyż był masywny i duży, o wiele większy niż standardowe fotele komputerowe. Jego wykończenie było niezwykle imponujące, gdyż producent oddał wszelkie szczegóły, jakie mogły być zawarte na owym fotelu.

Tylko obrotowa podstawa odróżniała go od oryginału, widzianego w samolotach. Był to fotel z wysokiej półki, z anatomicznymi wkładkami i wszelkimi udogodnieniami, jakie były przez graczy bardzo doceniane, więc nie wahałem się zbyt długo. Z takim fotelem, moja stacja gamingowa stała się niesamowicie imponująca i przyciągająca uwagę.