Ekspres do kawy jako prezent ślubny

Już myślałam, że nigdy się nie doczekam ślubu swojej młodszej siostry. Miała w życiu trzy poważne związki z czego dwa zakończyły się zerwanymi zaręczynami. Kiedy poznała Łukasza to od samego początku było widać, że idealnie do siebie pasują.

Wybór ekspresu do kawy dla pary młodej 

ekspresy do kawyW końcu siostra oznajmiła naszej rodzinie, że bierze ślub. To była poważna sprawa i wiedzieliśmy, że tym razem na pewno do tego dojdzie. Żanetę zapytałam o jakich prezentach myślą a ona uznała, że wolą pieniądze, za które coś sobie kupią. Planowała kupić ekspres do kawy i wiedziałam, że dokona wyboru tylko patrząc na cenę urządzenia. Zamiast pieniędzy zdecydowałam się na zakup porządnego ekspresu dla młodej pary. U nas w markecie moja przyjaciółka promuje ekspresy do kawy firmy, w której jest zatrudniona. Od razu do niej poszłam, ponieważ kompletnie nie znałam się na ekspresach. Dominika tego dnia była w pracy i ucieszyła się na mój widok. Kiedy powiedziałam, że Żaneta wychodzi za mąż to była równie zaskoczona jak wszyscy inni znajomi. Zaprowadziła mnie do stoiska gdzie stały ekspresy do kawy i prezentowała te modele, które według niej były najlepsze. Wybrałam przelewowy ekspres do kawy z młynkiem i spieniaczem mleka. Żaneta to na pewno takiego by nie kupiła. Przy okazji wzięłam wielką paczkę kawy w ziarnach, ażeby od razu mogli zaparzyć sobie porządną kawę. Mamie powiedziałam co zrobiłam i stwierdziła, że to był dobry pomysł. Reszta gości da pieniądze i młodzi będą na pewno bardzo zadowoleni.

Dominika pomogła mi wybrać najlepsze urządzenie, które bardzo spodobało się nie tylko Żanecie, ale również mojemu szwagrowi. Widziałam, że byli zadowoleni z faktu, że kupiłam sama im taki prezent. Siostra potwierdziła, że na pewno wybrałaby coś tańszego.