Efektowne wykończenie ścian

Kiedy realizujemy w naszym mieszkaniu, a nawet w jego konkretnym pomieszczeniu, remont, prędzej czy później stajemy przed dylematem, w jaki sposób powinniśmy wykończyć ściany. Kiedy ściana pomalowana farbą nie jest dla nas wystarczająca, możemy zdecydować się na wykorzystanie wewnętrznych tynków dekoracyjnych.

Rodzaje tynków dekoracyjnych

tynki LuxmalJeśli chodzi o dostępne na rynku tynki dekoracyjne, ich producenci starają się, by ich wybór był możliwie jak największy, a także, by asortyment możliwie jak najlepiej odpowiadał potrzebom i oczekiwaniom klientów. Jedną z firm, produkujących tynki dekoracyjne, jest firma Luxmal. Jeśli chodzi o tynki Luxmal, możemy zdecydować się na jeden z ośmiu rodzajów tynku, różniących się proponowaną nam strukturą i kryciem. Wśród asortymentu znajdziemy więc zarówno tynk imitujący beton, jak i ten strukturą i połyskiem kojarzący się z miękkim welurem. Dzięki różnym fakturom i składom tynków, możemy dobrać produkt w taki sposób, by jak najlepiej odzwierciedlił wizję, jaką mamy w swojej głowie. I tak, jeśli będziemy chcieli na naszej ścianie uzyskać efekt starego tynku, korę drzewa lub fakturę liści, powinniśmy zdecydować się na tynk Rustiko, który jest w zupełności odporny na mycie i doskonale sprawdzi się na powierzchni starych i nowych tynków, ale również uprzednio zagruntowanych płyt gipsowych. Tynki Luxmal cechują się elastycznością, trwałością i łatwością w aplikowaniu, więc nie stanowią większej przeszkody, przy ich stosowaniu i późniejszej pielęgnacji.

Tynki dekoracyjne od pewnego czasu stały cię interesującą alternatywą, zapewniającą ciekawy efekt dowolnej faktury na naszej ścianie. Nic więc dziwnego, że producenci dostarczający produkt tego typu na rynek, starają się, by jego wybór był możliwie jak największy.