Duży lampion do altany ogrodowej

Wprowadziłam się niedawno wraz z mężem do domu, który budowaliśmy przez ostatnie dwa lata. Mamy obok niego piękny ogród, o którym zawsze marzyłam. Postawiliśmy w nim murowany grill i piękną, drewnianą altankę. Jesteśmy więc doskonale przygotowani na wizyty gości i rodziny. Prawie, bo okazało się, że zapomnieliśmy o jednej ważnej rzeczy, jaką jest oświetlenie. 

Lampiony rozświetliły ogród

duży lampion białyWłasny ogród był moim marzeniem od dziecka, bo od kiedy pamiętam mieszkałam z rodzicami w bloku. Przez dwa lata budowaliśmy z mężem dom na dość dużej działce. Teraz się do niego wprowadziliśmy i mamy tu oczywiście piękny ogród. Rozplanowałam go dość dokładnie, dużą wagę poświęcając miejscu, w którym można będzie grillować z rodziną i znajomymi, bez względu na pogodę. Staną więc tutaj murowany grill i piękna, drewniana altana. W altanie znalazła się duży stół z wygodnymi krzesłami. I już cieszyłam się, że niedługo będzie można wyprawić imprezę, kiedy to wybrałam się do altany pierwszego wieczoru. Wtedy dotarło do mnie, że zupełnie zapomnieliśmy o oświetleniu tego miejsca. Od razu więc zabrałam się za rozplanowanie oświetlenia. Do altany kupiłam piękny, duży lampion biały, który mąż podwiesił pod dach. Lampion działa na baterię i jest piękną ozdobą. Mniejsze, białe lampiony ustawiłam w kontach altany tak, żeby nikomu nie przeszkadzały. Wszystkie lampiony razem dają bardzo dużo światła, a przy tym tworzą niezwykły klimat. Można teraz już siedzieć w altanie do późnych godzin wieczorny. 

W końcu doczekałam się własnego ogrodu z miejscem do spotkań towarzyski. W trakcie urządzania ogrodu zapomniałam jednak o jego oświetleniu. Dopiero niedawno zabrałam się za oświetlenie altany, która jest centralnym punktem w ogrodzie. Pojawiły się w niej efektowne lampiony.