Drzwi na zamówienie – Gdzie szukać w Gdańsku?

Z domu rodzinnego wyniosłam wiele mądrych rad. I dobrych, ponieważ rodzice zawsze wychowywali mnie na uczciwego człowieka. Po drodze kusiło mnie, by zostać zbuntowaną nastolatką, ale na szczęście wyrosłam na dojrzałą, odpowiedzialną kobietę. Przynajmniej tak mówią moi bliscy.

Co trzeba wiedzieć o drzwiach na wymiar?

drzwi na wymiar gdańskGdy zachorowała moja mama i musiała poruszać się na wózku inwalidzkim wiadome było, że nie zostawię jej samej w domu i weźmiemy ją do siebie. Musieliśmy na szybko dostosować dom do poruszania się wózka. Drzwi musiały być większe, bo w tej chwili wózek blokował się prawie w każdych. Dodatkowo podjazd i parę poręczy. Podjazdem zajął się mąż. Ja wnętrzem: poręczami i drzwiami. Jeszcze tego samego dnia wpisałam na forum budowlanym zapytanie, gdzie szukać drzwi na wymiar gdańsk. Chciałam czegoś sprawdzonego i szybkiego. Nie było czasu na poszukiwania i porównywanie cen. Drzwi musiały zostać wymienione na większe – wszystkie. Dlatego musiały być na wymiar, a nie standardowe. Do tego futryny, ościeżnice, montaż. Może zrobić jakieś przesuwne? To nie był głupi pomysł, by przy okazji tej sytuacji wprowadzić trochę zmian estetycznych. Drzwi przesuwne zabierają mniej miejsca, a przecież i takie na wymiar można zrobić. Weszłam na kilka pierwszych stron internetowych i rzuciłam okiem na pomysły innych ludzi. Na drugi dzień zweryfikowałam wyniki, zadzwoniłam do jednej z firm i umówiłam się na pomiar. Zapytałam o czas realizacji. Przestawiłam sprawę, wybrałam kolor, rodzaj i czekałam na efekt naszego wspólnego wyboru.

Miesiąc później, ktoś zapytał mnie jak udała się zmiana, a ja nie wiedziałam o czym mowa. Zapomniałam w ogóle o tej całej sprawie. Poszło z wymianą tak szybko i gładko, że zaskoczeni byli wszyscy domownicy. Obeszło się bez kredytu na wymianę, więc życie toczyło się dalej. Normalnie, ale wygodnie, rodzinnie i bezpiecznie.