Dom jak z marzeń, czyli projektowanie wnętrz

Kiedyś nie byłam pewna, czy zostanę w tym mieszkaniu na długo. Różnie to bywa, więc postanowiłam na początek nie inwestować w nowe meble i tak dalej. Bałam się, że później będę musiała się przenieść. Jednak minęło już 5 lat i przyzwyczaiłam się do mieszkania w Gdańsku. Polubiłam to miasto i postanowiłam zostać.

Projektujemy wspólnie wnętrze salonu

projektowanie wnętrz gdańskMój narzeczony uważał tak samo.Jednak trzeba było trochę zmienić wystrój mieszkania, bo nie wyglądało zbyt dobrze. Aż wstyd było mi kogoś zaprosić do nas. Postanowiłam na projektowanie wnętrz gdańsk bardzo często korzysta z takich rozwiązań. Mamy tu dużo projektantów wnętrz, którzy naprawdę mają ogromny talent i znają się na swoim fachu. Stwierdziłam, że zaczniemy od salonu nasze przemiany. W końcu to tam zawsze spotykają się wszyscy goście i spędzają tam najwięcej czasu. Umówiłam się z projektantką wnętrz i zaprosiłam do wstępnych oględzin mieszkania. Zapytała mnie, jaki lubię styl i jak chciałabym to widzieć. Okazało się, że mamy podobny gust. Obie lubimy minimalizm i klasykę. Pokazała mi kilka swoich projektów i bardzo mi się podobały. Zapytała o ulubione kolory i za parę dni przyniosła mi kilka projektów. Miałam wybrać ten, który najbardziej by mi pasował. Widziałam, że zastosowała moje wskazówki i porady, wszystko wyglądało tak, jak chciałam. Wybrałam jeden z projektów i można było przejść do wykonania. Wzięłam dość duży stół, telewizor, jakiś dywan średniej wielkości, żeby był na panelach i wygodną kanapę z poduszkami. Obok niej półka na książki i to tyle.

Bardzo szybko mój stary salon zamienił się w piękny i nowy. Aż pachnie nowością, jak się do domu wejdzie. Zaszła super pozytywna zmiana i jestem zaskoczona i bardzo zadowolona ze współpracy z naszą panią projektantką. Zrobiła kawał dobrej roboty.