Dobry kalendarz do reklamy

 

Pracując w agencji reklamowej czekało na mnie sporo wyzwań. Tak na prawdę co chwilę pojawiał się klient z zupełnie inne branży i miał inne wymagania. Jednak my jako profesjonaliści i doradcy od spraw reklamy musieliśmy poradzić sobie z każdym wyzwaniem.

Agencja reklamowa polecała specjalne kalendarze

kalendarze spiralowaneOstatnio przyjechał do mnie klient prosto z Poznania. Okazało się, że zaczął prowadzić własny biznes związany z księgowością. Jednak bardzo ciężko było mu wdrożyć się w rynek i miał początkowe problemy. Oczywiście potrzebował odpowiedniej reklamy. Ja jako specjalistka uważałam, że koniecznie potrzebne są różnego rodzaju gadżety reklamowe. Polecałam nasze nowe kalendarze spiralowane, które były coraz bardziej popularne i unikatowe. W przypadku pobytu na targu firma takie rozwiązanie okazywało się nie zwykle korzystne. Kalendarz był czymś funkcyjnym. Jeżeli posiadał wyraźne logo danej marki to było pewne, że ktoś na to zwróci uwagę. O pozytywny wizerunek trzeba było walczyć właśnie takimi małymi detalami. Walka była bardzo trudna i należało wkładać w nią na prawdę sporo wysiłku. Oczywiście same kalendarze to nie wszystko. Oczywiście wśród popularnych gadżetów reklamowych musiały znaleźć się smycze oraz długopisy. Miałam w planach jeszcze specjalnie zaprojektowane notesiki dla potencjalnych klientów. Kolejnym krokiem dotyczącym reklamy było oklejanie aut. Mój klient chciał mieć ładnie zaprojektowaną wizytówkę na swoim samochodzie.

My jako firma zajmująca się takimi zleceniami mieliśmy grafika, który chętnie wykonywał różnego rodzaju projekty na zamówienie. Teraz zajmował się tworzeniem specjalnych kalendarzy, które miały być dla klientów różnych przedsiębiorstw, które z nami współpracowali. Oczywiście o każdego naszego klienta dbaliśmy w takim samym stopniu.