Dobra pracownia architektoniczna w Opolu

Planując budowę domu przez długi czas zastanawialiśmy się z mężem nad tym czy kupić gotowy projekt domu. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie – dość tanie i szybkie w porównaniu z wynajęciem architekta. Jednakże, ostatecznie pomimo tych wielu zalet gotowego projektu postanowiliśmy jednak na skorzystanie z usług architekta.

Znaleźliśmy kreatywną pracownię architektoniczą

pracownia architektoniczna opoleŻeby znaleźć architekta, który zajął by się zaplanowaniem naszego domu postanowiliśmy wykorzystać Internet. Nie znaliśmy żadnych polecanych pracowni architektoniczny, a znajomi, którzy mieli kontakt z tego typu firmami to często nie mieli zbyt dobrych wspomnień z nimi związanych. Architekta szukaliśmy pod hasłem „pracownia architektoniczna Opole” i na szczęście szybko udało nam się znaleźć kogoś wartego uwagi. Przyznam szczerze, że architekt, którego wynajęliśmy nie był najtańszy. Jednakże ta pracowania architektoniczna nie była tez najdroższa w Opolu. Firma ta była bardzo profesjonalna i strasznie podobało nam się podejście naszego architekta do swojej pracy. Szukaliśmy kogoś, kto będzie bardzo kreatywny i będzie miał wiele interesujących pomysłów – nie interesował nas dom w bardzo tradycyjnym stylu tylko nowoczesny i nasz architekt zdecydowanie czuł się bardzo dobrze w takim bardziej modernistycznym stylu. Jego pomysły były po prostu świetne, ale też słuchał tego, co my mówimy i jaką wizję naszego domu mamy.

Projekt naszego domu wyszedł świetnie. Architekt spisał się naprawdę dobrze – projekty domu sprawiały, że nie mogłam się doczekać aż zacznie się budowa. Generalnie w czasie budowy architekt również często doglądał tego co tam się dzieje, tak byśmy mieli pewność, że wszystko będzie wyglądać tak jak powinno. Architekt trzymał się wszystkich terminów oraz zawsze była możliwość kontaktu z nim.