Jako początkujący start up wiedzieliśmy, że już kiedyś ktoś wymyśli kantory internetowe, jednakże pochodzą z Warszawy chcieliśmy połączyć kantor stacjonarny z internetowym, dzięki czemu nasz biznes mógłby docierać do znacznie większej grupy odbiorców i potencjalnych klientów.

Połączenie kantorów stacjonarnych i online

dobry warszawski kantor wymiany walutPostanowiliśmy otworzyć mały lokal w centrum Warszawy, który zajmować się będzie wymianą różnych walut dla klientów, ale w międzyczasie zakładaliśmy stronę internetową, która była dobrze przystosowana i co najważniejsze bezpieczna, przez którą można było dokonywać wszystkich płatności i kupować jakąkolwiek walutę, która interesuje klientów. Stworzenie takiego biznesu działającego na dwóch polach było bardzo dużym wyzwaniem, jednakże zatrudniliśmy doświadczonych pracowników, którzy przeszli odpowiednie przeszkolenie kasowe umożliwiające im pracę z często sporymi kwotami pieniędzy. Dobry warszawski kantor wymiany walut to jedna z wielu opinii od naszych klientów, którzy mieli okazję skorzystać z albo punktu lokalnego, albo strony internetowej. Mieliśmy również opracowany bardzo ciekawy system uzupełniana gotówki z tego też tytułu, że trudno było przewidzieć, jaką walutą będą zainteresowani klienci, dlatego musieliśmy utrzymywać nadwyżkę pieniędzy do każdej z nich. Jako dobry warszawski kantor wymiany walut byliśmy bardzo mobilni i w przypadku, kiedy skończyły się pieniądze danej waluty potrzebowaliśmy dosłownie kilkanaście minut, aby dostarczyć zapas.

Kosztowało nas to trochę wysiłku, jednakże widzieliśmy po klientach, że często przychodzą do nas ci sami, więc na pewno muszą być zadowoleni z naszej firmy i często też mówią, że korzystają ze strony internetowej, która jest zdecydowanie bardziej bezpieczna, jeśli chodzi o wymianę większej kwoty pieniędzy.

Kategorie: Finanse