Zatrudniłam się w firmie windykacyjnej na stanowisko pracownika biurowego. Miałam ustalać numery telefonów do klientów czy pozyskiwać poprawne adresy. Z czasem jednak awansowałam i na chwilę obecną zarządzam całym działem.

Znany radca prawny doskonale prezentuje naszą firmę

znany radca prawny ze SzczecinaDzięki mojej ciężkiej pracy odniosłam taki sukces. Jestem z siebie dumna, ponieważ na wszystko zapracowałam sama. Nasza firma się rozwija w błyskawicznym tempie i zachodzą u nas dość znaczące zmiany. Na odprawie organizowanej przez prezesa dowiedziałam się, że podpisaliśmy kontrakty z nowymi klientami i mamy zatrudnić dodatkowych ludzi do pracy. Będę odpowiadała za przeszkolenie nowych pracowników. Ponadto ma zostać u nas zatrudniony znany radca prawny ze Szczecina, który będzie obsługiwał naszą spółkę. Nie miałam pojęcia kim jest ten człowiek, ale wiedziałam doskonale, że takie wsparcie jest u nas niezbędne. W przyszłym miesiącu ma się u nas w firmie pojawić znany radca prawny ze Szczecina, który został zatrudniony i dział informatyczny został zaangażowany do przygotowania dla niego biura. Po miesiącu już wszystko działało sprawnie i nowi pracownicy byli odpowiednio wdrożeni. Nasz radca prawny doskonale reprezentuje naszą firmę i wszyscy jesteśmy zadowoleni. Pracy jest dużo w każdym dziale. Rozwijamy się cały czas a na usługi windykacyjne zapotrzebowanie będzie zawsze. Dowiedziałam się również, że nasz znany radca prawny ze Szczecina planuje otworzyć kancelarię, która będzie obsługiwała nasze sprawy na wokandzie sądowej.

Od tamtego czasu firma cały czas się rozwija. Mamy mnóstwo różnorodnych spraw a nasz radca świetnie sobie radzi z każdym zadaniem. Kiedyś to nawet nie podejrzewałam, że ta firma w tak błyskawicznym tempie się rozrośnie. Jest dobrze.

Kategorie: Bez kategoriiPrawo