Praca na hali produkcyjnej zawsze wygląda tak samo. Chodzi mi o to, że mniej więcej charakter pracy jest podobny niezależnie od branży. Szamba betonowe produkuje się dosyć ciężko, ale nie mogę narzekać, ponieważ otrzymuję za to godziwą zapłatę.

Szamba betonowe i zasady BHP

producent szamb betonowychNa samym początku, przed podjęciem zatrudnienia, musieliśmy być wszyscy przeszkoleni z zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Oczywiście, stanowi to podstawę w każdym zakładzie produkcyjnym. Cieszyłem się, że są one przestrzegane również i u nas. Poza tym musieliśmy być obeznani w przepisach przeciwpożarowych, aby w razie czego wiedzieć, w jaki sposób uciekać i co robić, gdyby coś się zapaliło. Praca jednak jest dość spokojna i jak do tej pory, podczas mojej pracy, nie miały miejsca żadne wypadki przy pracy. Oceniam panujące na hali produkcyjnej warunki jako bezpieczne. Praca też nie jest tak monotonna, jakby mogła być. Mi się podoba, bo nie jest aż tak bardzo powtarzalna, ale nie mam też tak, że nie wiem, co robić. Mam jakiś tam swój zakres obowiązków i kolejno je wykonuję. Nie stanowi dla mnie problemu to, że czasami robię jedno, później coś innego. Męczyłbym się, gdybym musiał cały czas stać w jednym miejscu, produkując szamba betonowe. Na szczęście jednak mam trochę zmienne zadania do wykonania, chociaż żadne nowe nie przybywają. Pracuję w tym przedsiębiorstwie już kawał czasu i cały czas mi ono odpowiada. Kierownictwo jest w porządku, a i ludzie z zespołu dobrze ze sobą współpracują. Potrafimy się dogadać wszyscy ze sobą, mimo iż jest nas bardzo dużo.

Oceniam warunki pracy pozytywnie, bo napatrzyłem się już dosyć na łamanie przepisów. Cieszę się, e tutaj, w tym zakładzie produkcyjnym jest zupełnie inaczej. Wbrew pozorom nie zawsze jest to takie oczywiste, więc doceniam ten fakt.

Sprawdź www.probud.pl ofertę